RM10JTN393
MFR.Part #
RM10JTN393
JLCPCB Part #
C188147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS