RM10JTN332
MFR.Part #
RM10JTN332
JLCPCB Part #
C153138
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS