RM10JTN205
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM10JTN205
JLCPCB Part #
C169983
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS