RM10FTN7500
MFR.Part #
RM10FTN7500
JLCPCB Part #
C156169
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS