RM10FTN7151
MFR.Part #
RM10FTN7151
JLCPCB Part #
C169911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS