RM10FTN5602
MFR.Part #
RM10FTN5602
JLCPCB Part #
C156164
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS