RM10FTN4702
MFR.Part #
RM10FTN4702
JLCPCB Part #
C147805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS