RM10FTN2321
MFR.Part #
RM10FTN2321
JLCPCB Part #
C170008
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS