RM10FTN1R20
MFR.Part #
RM10FTN1R20
JLCPCB Part #
C254576
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS