RM10FTN1201
MFR.Part #
RM10FTN1201
JLCPCB Part #
C153171
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS