RM10FTN1100
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM10FTN1100
JLCPCB Part #
C170047
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS