RM06JTN1R0
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06JTN1R0
JLCPCB Part #
C497141
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1Ω 75V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS