RM06FTN7872
MFR.Part #
RM06FTN7872
JLCPCB Part #
C156142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS