RM06FTN4302
MFR.Part #
RM06FTN4302
JLCPCB Part #
C188022
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS