RM06FTN39R0
MFR.Part #
RM06FTN39R0
JLCPCB Part #
C156130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS