RM06FTN3904
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06FTN3904
JLCPCB Part #
C167063
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS