RM06FTN3481
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06FTN3481
JLCPCB Part #
C188020
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS