RM06FTN2492
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06FTN2492
JLCPCB Part #
C153124
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS