RM06FTN1R20
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06FTN1R20
JLCPCB Part #
C169874
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS