RM06FTN1373
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM06FTN1373
JLCPCB Part #
C167080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS