RM04JTN391
MFR.Part #
RM04JTN391
JLCPCB Part #
C162850
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS