RM04JTN1R0
MFR.Part #
RM04JTN1R0
JLCPCB Part #
C497135
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS