RM04JTN184
MFR.Part #
RM04JTN184
JLCPCB Part #
C162924
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS