RM04JTN122
MFR.Part #
RM04JTN122
JLCPCB Part #
C162967
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS