RM04FTN8202
MFR.Part #
RM04FTN8202
JLCPCB Part #
C156127
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS