RM04FTN8201
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM04FTN8201
JLCPCB Part #
C162790
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS