RM04FTN7502
MFR.Part #
RM04FTN7502
JLCPCB Part #
C156123
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS