RM04FTN49R9
MFR.Part #
RM04FTN49R9
JLCPCB Part #
C147800
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS