RM04DTN7322
MFR.Part #
RM04DTN7322
JLCPCB Part #
C187971
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS