RM04DTN2051
MFR.Part #
RM04DTN2051
JLCPCB Part #
C187961
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS