RM04DTN1002
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM04DTN1002
JLCPCB Part #
C187948
Package
0402
Description
10kΩ 62.5mW ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS