RM02JTN152
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM02JTN152
JLCPCB Part #
C240128
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS