RM02FTN2003
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM02FTN2003
JLCPCB Part #
C239967
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS