RLP25JEER050
MFR.Part #
RLP25JEER050
JLCPCB Part #
C182717
Description
2W 50mΩ Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS