RLP25JEER030
MFR.Part #
RLP25JEER030
JLCPCB Part #
C393063
Description
2W 30mΩ Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS