RLP25FEER500
MFR.Part #
RLP25FEER500
JLCPCB Part #
C459677
Description
2W 500mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS