RLP25FEER270
MFR.Part #
RLP25FEER270
JLCPCB Part #
C912989
Description
270mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS