RLP25FEER060
MFR.Part #
RLP25FEER060
JLCPCB Part #
C393081
Description
2W 60mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS