RLP25FEER035
MFR.Part #
RLP25FEER035
JLCPCB Part #
C393082
Description
2W 35mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS