RLH25FEER820
MFR.Part #
RLH25FEER820
JLCPCB Part #
C22464921
Description
2W 820mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS