RLH25FEER680
MFR.Part #
RLH25FEER680
JLCPCB Part #
C22464920
Description
2W 680mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS