RLH25FEER600
MFR.Part #
RLH25FEER600
JLCPCB Part #
C22464919
Description
2W 600mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS