RLH25FEER560
MFR.Part #
RLH25FEER560
JLCPCB Part #
C22464918
Description
2W 560mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS