RLH25FEER430
MFR.Part #
RLH25FEER430
JLCPCB Part #
C7421579
Description
-55℃~+155℃ 2W 430mΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS