RL25FENR750
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RL25FENR750
JLCPCB Part #
C2941600
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 750mΩ Thin Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS