RL12FTNR680
MFR.Part #
RL12FTNR680
JLCPCB Part #
C188074
Description
500mW 680mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS