RL12FTNR560
MFR.Part #
RL12FTNR560
JLCPCB Part #
C912793
Description
500mW 560mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS