RL12FTNR500
MFR.Part #
RL12FTNR500
JLCPCB Part #
C912780
Description
500mW 500mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS