RL12FTNR360
MFR.Part #
RL12FTNR360
JLCPCB Part #
C912789
Description
360mΩ 500mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS