RL12FTNR330
MFR.Part #
RL12FTNR330
JLCPCB Part #
C912788
Description
330mΩ 500mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS